Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon erős ízületi fájdalmaim...

Nagyon erős ízületi fájdalmaim vannak a csuklóimban. Miért?

Figyelt kérdés

A jobb csuklóm gyakran fájt amúgy is, mert régen zongoráztam és többször is volt ínhüvelygyulladásom, így már a legkisebb megerőltetéstől gyakran megfájdult, pihentetni kellett. Újabban azonban a bal is fáj, nagyon. A legegyszerűbb mozdulatok is gondot jelentenek, pl a melltartómat sem tudom kikapcsolni, mert ahogy fordítom a csuklóm, az úgy fáj. Pár hete van ez. A jobb csuklómmal eddig nem foglalkoztam, de így hogy már a ballal is gond van szeretném megkérdezni, hogy ez mitől lehet, esetleg keressek e fel egy szakorvost?

19/L


2012. jan. 7. 22:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen orvost keress fel. Eröltetéstől van. Nekem a következő használt: Jegelés, Svédcseppes borogatás. Csuklószorító /patikában tudsz vásárolni/ a munkához. Estére le kell venni. Mágnes karkötő, ez számomra is hihetetlennek tünt, de ez segített végleg megszabadulni ettől a problémától. Ez utóbbival nem csak nekem van pozitív tapasztalatom.
2012. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az az igazság, hogy el nem tudom képzelni, hogy a bal kezemet mitől erőltettem meg? igaz, hogy sok mindent csinálok bal kézzel, de semmivel sem csinálok többet mint eddig életemben. Meg amúgy sem hiszem, hogy sokat csinálnék. A jobb csuklóm még "oké" legalábbis érthető, hogy miért fáj, sokat jegyzetelek kézzel, sokat gépelek, meg lehet, hogy az ínhüvelygyulladás sem tett jót neki anno, de azért kicsit megrémiszt, hogy 19 évesen ízületi problémáim vannak. Mi lesz velem 30-40 évesen? Jézus :D
2012. jan. 7. 22:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne idegeskedj, én 57 éves vagyok és már 16 évesen inhüvely gyulladásom volt. Most meg nincs. Valószínű kíméled a jobb kezedet és ezért jött elő a probléma a másik kezeden én jártam már így. A mágneskarkötőt azért próbáld meg. Orvosnál én akkoriban voltam, de borogatáson, jegelésen kívül mást nem adott.
2012. jan. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!