Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Syncumar gyógyszer mellé...

Syncumar gyógyszer mellé lehet Algoflex fájdalom csillapítót szedni?

Figyelt kérdés
Némelyik gyógyszer erősíti, némely gyógyszer csökkenti a Syncumar hatását.
2012. jan. 8. 11:07
 1/4 anonim válasza:

Lehet perszehogy.


Dr. Lévai Jánosné

2012. jan. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A gyógyszer adatbázis ezt írja:


4. szint:

A gyógyszerek közötti kölcsönhatás miatt csak külön feltételekkel szedhetők együtt (pl.: a gyógyszerek vérszintjének rendszeres ellenőrzése, stb.)

2012. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Beatrix555 válasza:
100%

Nem rossz egy ilyen fórum, de ez egy olyan kérdés amiben én nem bíznám magam olyan ember válaszára akiről nem tudom, hogy ki és hogy ért-e hozzá, vagy csak viccből odaírt nekem valamit.

A legegyszerűbb szerintem, ha fogod és felhívsz egy gyógyszertárat, ott pedig a gyógyszerészt kéred a telefonhoz. Minden gyógyszertárban van gyógyszerész akár ügyeleti akár épp nyitva tartó. Ingyenes a válasz, azonnal megtudod a választ, és nem kell félni, hogy nem szakmabeli adja.

2012. jan. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenképpen megkérdezzük a gyógyszerészt. Köszönöm.
2012. jan. 8. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!