Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy kinos problémám van...

Ficko89 kérdése:

Egy kinos problémám van amivel nem tudok kihez fordulni. A székletemben ocsmány kis bélgilisztákat véltem felfedezni. Mit lehet velük kezdeni? Hogyan tudom őket kezelni? Veszélyesek-e vagy csak kellemetlenek?

Figyelt kérdés
Mióta először észrevettem a székletemben azóta folyamatoan figyelem, néha van, néha nincs , vagy legalábbis nem mindig látom őket.Semmi furcsát nem érzek magamon, étvágyam is a régi, hasam se fáj... Aki tud valami gyógyszert amivel el lehet tüntetni ezeket az ocsmány kis fehér kukacokat kérem segitsen.
2012. jan. 10. 14:02
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nekem kiskoromban volt ilyen és elmentünk vele orvoshoz. Szerintem mindenképp menj te is.
2012. jan. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 bánomisén ***** válasza:
Dehogynem tudsz kihez fordulni, mire találták fel az orvost? Bélféreg-problémákkal irány a háziorvos, mégpedig a lehető leghamarabb.
2012. jan. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem kínos a problémád egy orvos részéról. Háziorvosod ír fel gyógyszert és gyorsan rendbe jössz. Sokkal több embernek van ilyen problémája, mint gondolnád.
2012. jan. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Itt megtludhatod:


[link]

2012. jan. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Csak azt tudom mondani, amit a többiek, hogy minél előbb menj el vele orvoshoz, mert később csak rosszabb lesz! Gyógyszert kapsz, aztán rendbe fogsz jönni. :)
2012. jan. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Most még csak annyit hogy milyen veszélyekkel jár ez a bélférgesség? Mert mondjuk már egy hónapja történt ez hogy észrevettem...
2012. jan. 10. 14:12
 7/17 anonim válasza:
0%

Van akihez fordulni lehet ilyen esetben, lehet, hogy ismerős a szó: orvos (doktorként is ismerik).

Amit nem szeretnek az élősködők egyébként: alkohol, paprika, fokhagyma stb. Ezt a wellness kúrát még megfejeled hashajtóval, az még franyább.

Filózz el, hogy kaptad be a jószágokat, ha lakásban van állatod, dobd ki a ..csába.

2012. jan. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 bánomisén ***** válasza:
Kérdező, például azzal a veszéllyel, hogy átadhatod másnak is. Magyarul: fertőző vagy.
2012. jan. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

ma 14:12

Nagy tévedés, hogy az emberi bélféreg, ami általában cérnagiliszta, állattól kapható. Egyértelműen leírják az ismertetőben, hogy csak emberről emberre terjed.

2012. jan. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 bánomisén ***** válasza:

14:23

Távol álljon tőlem, hogy meg akarjalak ingatni ebben a tévhitedben, de először olvass, tájékozódj :-) Van olyan bélféreg, aminek a petéje még levegőben is terjed, valamint piszkos ágyneművel, ruhával. Melyiket használja állat?


[link]


Egy kicsit lejjebb kell görgetni az oldalt a bélférgekig.

2012. jan. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!