Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Gondoltam, hog Be veszek egy...

Gondoltam, hog Be veszek egy Fájdalomcsillapítot és iszom rá alkoholt Mégis mekkora bajom lenne? Vagy semmi? : )

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Inkább ne tedd!én már 3x is csináltam ilyet,még nem lett semmi bajom,de az nem azt jelenti,hogy senkinek nem lesz baja tőle,és énse vagyok rá büszke,meg nem is fogok ilyet csinálni,mert már halottam durvább esteket is
2012. jan. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

De milyen érzés?

kiüt?*-*

2012. jan. 10. 19:02
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
hát én jobban beálltam tőle,mint amúgy
2012. jan. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Heh. Akkor ezt nem hagyhatom ki :D
2012. jan. 10. 20:54
 5/11 anonim ***** válasza:
de hagyd ki,mert rosszab is lehet,csak nálam ezt váltotta ki
2012. jan. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Általában semmi.
2012. jan. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 bensdorp ***** válasza:
A "jobban kiüt" azt jelenti, hogy kevesebb alkoholmennyiség is jóval károsabb a szervezetedre, a legtöbb szervedet károsítja. Fel nem foghatom, hogy lehetnek egyesek ilyen ostobák, hogy hamarabb akarnak meghalni mindenféle önmérgezéssel. Tényleg nagy szükség lenne az iskolákban egészségügyi felvilágosító oktatásra.
2012. jan. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen gyógyszerre iszol. Én xanaxra és rivotrilra szoktam és olyan mámoros érzésem van olyankor... Teljesen bamba leszek, a reakcióim teljesen lelassulnak, szinte nem hallom ha hozzámszólnak. Alig tudok ilyenkor járni, de nagyon nyugodt leszek, jobban mintha elszívtam volna egy-két szál jointot.
2012. jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hű :P
2012. jan. 11. 20:02
 10/11 bensdorp ***** válasza:
Gratulálok! Így nagyobb esélyekkel leszel ezektől a szerektől ataxiás (mozgáskoordináció zavara) vagy anterográd amnéziás (tanulási nehézségek). Háromszor sem elég ráírni a betegtájékoztatóra, hogy ne igyál rá alkoholt?
2012. jan. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!