Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Visszamenjek szerintetek az...

Visszamenjek szerintetek az orvoshoz?

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam nála, ilyen panaszokkal, hogy alacsony vérnyomás, szédülés, fejfájás, fáradékonyság, hajhullás, menses kimaradás. Elküldött vérvételre, vizelet mintára, ez tegnap megtörtént. Anyu a kivizsgálás után felvetette, hogy lehet a fogyókúra miatt vannak ilyen tüneteim, kezdjek el normálisan enni. Azóta ettem mindent, amit az utóbbi 1 évben nem ( kenyér, édesség, tészta, panírozott hús, stb.) Azóta viszont minden étkezés után iszonyatosan fáj a hasam, negyed órával később hasmenés, majd hányás. Szerintetek összefügghet a két dolog, és visszamenjek az orvoshoz?
2012. jan. 11. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj vissza, ha összefügg, ha nem. Fejlődésben lévő fiatalnak "bűn" a fogyókúra, mindenféle hiánybetegség alakulhat ki, és nem fejlődik rendesen. Azt konkrétan tudom, hogy a menstruációs ciklust megzavarhatja, lehet, hogy attól maradozott ki. Az emésztési problémák lehetnek attól, hogy elszoktál bizonyos élelmiszerektől, de ez nem ok arra, hogy ott folytasd ahol abbahagytad, mármint az önkéntes koplalást.
2012. jan. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szedtél vmi szert is? lehet mind a fogyókúra miatt van, sajnos!ha "normálisan " kezdesz enni: nagyon fokozatosan!!!bizonyos részek (enzimek?) nem lettek dolgoztatva a fogyókúra alatt, sőt, ha valami szert szedtél még esetleg természetességükben is sértve lettek.

(a panír: nagyon nehéz! nálunk mindenkinek fájt tőle a hasa a családban nem is csinálok soha)

a menzez kimaradás is a fogyók. miatt lehet!

próbáld a cukrot, fehérlisztes dolgokat, fehérrizst mérsékelni, vagy azokat egyáltalán nem enni

cukros, édesítőszeres(az méreg) szénsavas ital : semmi!


méz, barnakenyér, barnarizs(ez utóbbi nagyon egészséges- még méregtelenítő hatása is van)

csak szénsavmentes ásványvíz


fogyózni csak nagyon okosan - és MOZGÁSSAL együtt szabad.

2012. jan. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor visszamegyek. De most elvileg van valami hányós-hasmenéses-hasfájós vírus is, nem? Lehet attól is, nem?
2012. jan. 11. 11:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Többek között ezért is kell visszamenned.
2012. jan. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Visszamentem. Vírus elvileg.
2012. jan. 11. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!