Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Melldaganatom van! Szeretnem...

Melldaganatom van! Szeretnem valakitol megkerdezni mit tehetnek annelkul hogy orvoshoz mennek?! Olvastam a neten hogy nem kell foglalkozni veluk mert magatol elmulik de en felek!

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

?????

Ha daganat, az nem múlik el. Ha csomó van a melledben, azonnal orvos, nehogy rák legyen.

2012. jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is az orvos mellett szavazok, tudom rémisztően hangzik, de ha belegondolsz, az, hogy otthon vagy, homály vesz körül e téren, nem tudhatod, hogy éppen milyen stáduimban van. Bele is halhatsz. Amúgy az orvostudomány a korán felfedezett rákot tudtommal nagyobb eséllyel tudja gyógyítani, és még talán műtéti beavatkozást sem igényel. De ez nem elhanyagolható! Semmiképp! btw ezt írhattad volna másik topikba, ott valószínűbb, hogy észreveszik a szakértők.
2012. jan. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz.
2012. jan. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell pánikolni.

ORVOSHOZ MENJ EL!

Nekem is volt, de csak zsírcsomó. Orvos állapította meg. Valószínű nálad sincs nagyobb baj, hiszen a mellben hamar kialakulhatnak zsírcsomók DE mindenképp lásson orvos.

2012. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább menj orvoshoz, mert nem tudod pontosan mi okozza.
2012. jan. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Jól mondják, az orvos nem elkerülhető.

A fiatalabb lányoknak ha fájdalmas csomója van, az 99%-ban fibrocystás mastopathia (az a lényeg, hogy jóindulatú), vagyis felesleges aggódni. De ez nem teszi feleslegessé a kivizsgálást, mert huszonévesen is lehet mellrákos valaki. Ebben az esetben pedig minél korábban kerül felfedezésre, annál jobbak a túlélési esélyek.

2012. jan. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!