Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel lehet a lázat csillapíta...

Mivel lehet a lázat csillapítani hidegzuhanyon kívül? Fontos nagyon!

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Hűtőfürdő- Langyos vízbe ülni, ami még nem kellemetlen, és lassacskán lehűteni. A vizet.

Priznic:

Be kell csavarni eg y állott vizes párnahajba (20°C-os vízbe mártod, jól kicsavarod) a mellkast körbe - és kívül rá egy törölközőt, hogy ne legyen az ágy vizes. 10 percenként cserélni, míg lejjebb meg y a láz.

Tabletta, kúp.

2012. jan. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Algopyrin
2012. jan. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Rubofen
2012. jan. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen ahogy az elso valaszolo mar leirta a hutofurdo nagyon jo, de nekem amikor mar az sem hat, akkor nekem a kup szokott segiteni, tudom lehet hulyen hangzik de igaz, egyik lazcsillapito gyogyszer se szokott hatni, utoljara 39.5 fokos lazam volt mozdulni se birtam akkor a ferjem feldugott egy kupot amit 4 oran beluol megismetelt, es reggelre jobban is lettem. ( azert a ferjem adta be mert nem birtam mozogni se annyira gyenge voltam )
2012. jan. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!