Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kellemetlen szagú lepedék...

Kellemetlen szagú lepedék ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok. Nem tudom, hogy mi lehet az oka ennek a kellemetlen problémámnak. A szájhigiénia megfelelő, napi kétszer mosok fogat, jó fogkrémmel, szájvizet is használok fogmosás után. De nem ér semmit, az öblítés után negyed órával már lehet érezni a szájszagot. Egész nap egyfolytában szaglik a lepedék a nyelvem hátsó részén. Bevetettem már rágót, rostos gyümölcslevet, de hát nem megoldható, hogy egész nap öblögessek vagy rágózzak.

Mi lehet ennek az oka? Nagyon kínos ez nekem, egyszerűen olyan borzasztó a szaga, mint aki sz*rt evett...már nagyon rossz ez nekem.

Mitől képződik ez a kellemetlen szagú lepedék? Nektek bevált már valami, ha volt ilyen problémátok? Érdekelne, hogy mi az oka ennek. Egyébként nem dohányzom, nem kávézom, szóval az ilyen okok ki vannak zárva.

Köszönöm előre is, ha valaki tud segíteni!



2012. jan. 13. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet reflux is...,egy kivizsgálás nem ártana!
2012. jan. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Emésztési probléma az oka. Nekem a tejtermékek voltak a bűnösek. Lehet enzimhiány és candida gomba is. Jobb ha felkeresel egy gasztró szakembert.
2012. jan. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Nagymamám sajnos refluxos, így ismerem a tüneteit, de nem tapasztalom magamon. Nem fáj a gyomrom, nem vagyok rekedt, semmi ilyesmi.

Majd elmegyek orvoshoz!

2012. jan. 13. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!