Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az egész világ mérgezett,...

Az egész világ mérgezett, miért nem tesz senki semmit? Miért törődik bele mindenki abba, hogy szép lassan megölnek minket? Miért nem lázadnak az emberek? Meddig lehet még hülyíteni az embereket?

Figyelt kérdés

2012. jan. 13. 15:00
 1/4 anonim ***** válasza:
He?
2012. jan. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért nem lázad mindenki, mert szeretjük a kényelmet, és ezzel a kényelmes életmódunkkal elszennyezzük a Földet. De ha majd elfogy az olaj, akkor vége lesz mindennek, és minden család magas fogja megtermelni a saját élelmét.
2012. jan. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
U Mad Bro?
2012. jan. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jaja, az vagyok. A világban minden szép és jó, bocsánat, hogy fel mertem tenni ezt az idióta kérdést...Bár nem is tudom mit vártam.


Mindenkinek teljesen megfelel a mérgezett levegő, víz, és föld, és az agyon tartósítószerezett, gén kezelt, vegyszerezett r*hadás, amit eszünk...

2012. jan. 13. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!