Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen rossz tapasztalatod...

Milyen rossz tapasztalatod van az energiaitallal? (egészségügyi szempontból! ) Ha segítesz a véleményeddel, pontot kapsz!

Figyelt kérdés
2012. jan. 14. 08:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen,igaz ma már csak ritkán iszom.De a főiskola mellet dolgoztam, így csak este volt időm tanulni. Ezért esténként bevettem egy multivitamint egy energiaitallal és hajnal kettő-háromig simán tanultam.Semmi bajom nem lett tőle.
2012. jan. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ittam, jo sokat kellett fogorvoshoz jarnom.. Miota lemondtam rola, azota eleg evente 2 alkalommal ellatogatnom.
2012. jan. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem iszok olyan sokat, csak ha nagyon sokat kell tanulnom vagy bulizok. Így nem tudok hosszútávú hatásról beszámolni, de azt észrevettem, hogy ha megiszom rá 10 percre más ki is pisilem. Szóval nem tartalmaz semmi hasznos anyagot...
2012. jan. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem erős szívdobogásom volt tőle mindig, mintha ki akarna ugrani a helyéről. Elég kellemetlen volt, kerülöm is ha lehet.
2012. jan. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Személyes tapasztalatom nem sok van,mert a (amúgy is magas) pulzusszámom nagyon megemelte és szédültem tőle,ezért nem is iszok. De a szobatársam tavaly vizsgaidőszakban rengeteget megivott(kb napi 5),h éber maradjon tanulás közben,alig evett és ez a kb 2 hónap alatt 9kg-ot hízott szegény. Ma már ő sem iszik és a kilói is kezdenek helyreállni.
2012. jan. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Savat csinál, aki arra érzékeny kikészülhet a gyomra (akár fekély).
2012. jan. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy válaszoltatok! Mindenkinek hasznos a véleménye, ment a pont!


Kérem, aki teheti, válaszoljon!

2012. jan. 14. 14:58
 8/9 anonim válasza:
Én a tanulás miatt ittam. Amit előttem is írtak és is hamar mentem tőle pisilni. Más negatívumot nem tapasztaltam. Nekem a pulzusomat kicsit meg emelte, de mivel nekem átlagban alacsony a pulzusom, még ha sportolok is nem mondanám negatívumnak.
2012. jan. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Régen én is ittam, de ma már nem nagyon, mert nagyon káros, hallottam olyat is, hogy egy 10-13 éves kb. másfél liter energiaitalt ivott meg futás után, fáradtan, kimelegedetten egyszerre, és el is ájult, koffeinmérgezés, jött a mentő
2012. febr. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!