Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az öcsém 4 éves és megszerezte...

Az öcsém 4 éves és megszerezte a fogamzásgátlómat. Bevett belőle egyet vagy kettőt. Ugye nem lesz baja?

Figyelt kérdés
2012. jan. 15. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Jajj...hát nem tudom. Én elvinném orvoshoz. Szerintem most nem lesz baja, de nem tudom mik lehetnek a hosszútávú hatásai.
2012. jan. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szólj anyukádnak és szerintem is doki.

Mikor történt,tehát mennyi idő telt el azóta kb?

2012. jan. 15. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hány db az az egy vagy kettő, jó lenne ha megszámolnád, hogy pontosan mennyi hiányzik és azonnal szólj anyukádnak.
2012. jan. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Mondtam anyának. Azért nem tudom hogy egy vagy kettő mert kettő hiányzik és nem tudjuk hogy mindkettőt bevette-e vagy csak egyet. De az egy az tuti mert sírva mondta a drága.:S

Hát tegnap szerintem délután körül mert én este mentem haza és akkor találtam meg. De nem tudom pontosan behatárolni hogy mikor.

2012. jan. 15. 09:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Orvost kell megkérdezni, de nem valószínű, hogy baja lesz tőle. Két szemben nagyon kevés hormon van.

Máskor meg talán olyan helyre pakold, ahol nem fér hozzá...

2012. jan. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát olyan helyre pakolta. Fent volt a legfelső polcomon,de ez a kis gyagyás mindenhova felmászik. Egy ördög ez a gyerek :D
2012. jan. 15. 12:27
 7/10 A kérdező kommentje:

pakoltam'

és hát mégsem ragaszthatom fel a plafonra a gyógyszert nem? :S

2012. jan. 15. 12:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy 4 éves előtt nincs lehetetlen. Azt hiszem csak a zárható szekrény biztonságos, de az is csak úgy, ha a kulcsa a zsebedben van. :-)))

Egy darabtól nem lesz semmi baja, családunkban is előfordult egy ilyen eset, de ott a mama adta be véletlenül a gyereknek, mert egymás mellett volt az ő gyógyszerével együtt, nem lett semmi baja a férfiasságának, mert azóta már felnőtt és gyereke van. :-)

2012. jan. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem lesz semmi baja.
2012. jan. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm mindkét választ!

Hát az biztos,hogy a kicsik mindent elérnek és nincs előttük akadály:)

2012. jan. 15. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!