Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valakinek szétválik a...

Ha valakinek szétválik a szeméremcsontja / elmozdul a medencéjének egyik "első" darabja az mindenképpen erős fájdalommal jár? Vagy akár hónapok is eltelhetnek addig, amíg fény derül arra hogy mi történt?

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:

"Ha valakinek szétválik a szeméremcsontja"-remélem erre gondoltál:


Szerintem mindenképp erős fájdalommal járna,bár szerencsére még nem volt benne tapasztalatom. Nem vagyok deoki,csak anatómiából tanultuk,h üléskor a 2 szeméremcsont közötti összeköttetésben(porcban) a legnagyobb a nyomás és ennek a prcnak a törése esetén, rentkívül fájdalmas az ülés. Nem hiszem,h ezt valaki hónapokig nem venné észre.

2012. jan. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi,javítok: üléskor a legnagyobb benne a nyomás
2012. jan. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem egy olyan nőtől meg tudnád kérdezni, aki már szült természetes módon. Ugyanis akkor eltávolodnak a csontok egymástól a medencében, és a szeméremcsont, keresztcsont is megváltozik!
2012. jan. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!