Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tényleg egészségtelen, ha a...

Tényleg egészségtelen, ha a mensturációm első 3-4 napjában (amikor erős) csak tampont használok?

Figyelt kérdés
Anyukám szerint az. Néha éjszakára betétet teszek csak be, ha nem olyan erős, de sajnos általában akkor is összevissza folyik. Ha már gyengébb, szóval a negyedik nap után már általában mindig csak betétet használok. Ez így nem jó? Amúgy 17 éves vagyok.
2011. júl. 22. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem hallottam róla. De ha mégis így lenne, akkor inkább éjszakára tampont, otthonra napközben betétet.
2011. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam már ezt is, hogy vastag betétet használok nappal, de akkor is olyan "koszosnak" érzem magam, ahogy összevissza folyik.
2011. júl. 22. 22:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg pont éjszaka kell betét, nappal nyugodtan használhatsz tampont.
2011. júl. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én éjjel és nappal is tampont használok mostanában. Elvileg nőgyógyászok találták ki. Szerintem minden rendben van vele.
2011. júl. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Éjszaka én össze-vissza dobálom magam, szétrakom a lábam, meg minden, szóval az betéttel nagyon rossz lenne. Igen, én sem hallottam róla, hogy bármi lenne.

(1.)

2011. júl. 23. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Simán használhatod a tampont, bajod nem lesz tőle. Ha zavar hogy száraz akkor kipróbálhatod az intim kelyhet de azt még csak külföldről lehet beszerezni. Szerintem pont hogy a betét az amit nem kéne ajánlani, mert ha elcsúszik, és össze-vissza folyik a vér, az egyáltalán nem higiénikus. Plusz ha nincs időd óránként kicserélni akkor nem túl szerencsés egész nap vérben üldögélni. Én 13 éves korom óta tampont használok, a minivel kezdtem, most normált használok (szűz vagyok) de eddig semmi bajom nem lett tőle, soha nem szakadt el a madzag, mindig simán fel tudtam tolni és ki is tudtam szedni, nem kaptam toxikus sokkot se, úgyhogy szerintem te is nyugodtan használhatsz tampont.:))
2011. júl. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem is éjszaka betét kell,és nappal tampon! :)
2011. júl. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elvileg nem lehet éjszaka tampont használni! Viszont én is szenvedek a betéttel rendesen....
2011. júl. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!