Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valamiféle betegség lenne ez?

Valamiféle betegség lenne ez?

Figyelt kérdés

Nem csak most jelentkezett a probléma, eddig is meg volt,csak egyre zavaróbbá kezd válni. A helyzet az,hogy nagyon gyakran kell pisilnem,egyszerre nem keveset szoktam,és nehezen is tudom tartani( ez nem azt jelenti,hogy bármikor is bepisiltem volna,de szinte naponta van,hogy már összeszorított fogakkal jövök haza és alig várom,hogy odaérjek a wc-re.volt már,hogy a buszmegállóból fordultam vissza és inkább 1órával késöbb mentem haza,mert elmentem egy bevásárlóközpontba.) Naponta nem fogyasztok az ajánlott folyadékbevitelnél többet( kb 2litert).

Ennek mi lehet az oka?

ja,és amint megiszok valamit,mondjuk egy félliteres innivalót,akkor max egy órán belül ki is ürül.

Ez betegségre utalna???


2012. jan. 17. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos felfáztál.
2012. jan. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérj egy vér és vizeletvizsgálatra beutalót.
2012. jan. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, de amúgy nem hiszem, hogy felfázás lenne, mert akkor egyszer csak jelentkeztek volna a tünetek, nekem pedig nem egy ideje van ez, hanem mindig is ilyen volt...
2012. jan. 18. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!