Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki megtudná mondani, hogy...

Valaki megtudná mondani, hogy egy fiatal szervezetnél a 130-as pulzushoz kb. mekkora sebességgel kell futni?

Figyelt kérdés
Csak azért kérdezem mert szeretném tudni hogy a 10 km/h-ás sebességemmel a zsírégető tartományban vagyok-e. De ha ezt így nem lehet megmondani akkor kénytelen vagyok venni egy pulzusmérő órát. Bárnem szeretnék.
2012. jan. 18. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért ez így nagyon nincs jól! A szívednek nem tesz jót ha ennyire leterheled. Mert ez a 130as pulzus nagyon magas.
2012. jan. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
úgy olvastam hogy úgy lehet kiszámolni a zsírégető tartományt, hogy 220 ból kivonom az életkoromat és annak veszem a 60-70°át
2012. jan. 18. 18:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Micsoda egy marhaság.
2012. jan. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem az atlag pulzusom 130, es a sebessegem 8-8.5 km/h es enyhe vernyomasos multam van.Szovala tempot ugy valaszd meg, h futas kozben tudj beszelgetni valakivel, ha melletted futna.Tehat legyen kenyelmes tempo.Igaz en amator futo vagyok, csak egy eves multtal, nem biztos h jokat irok.En ezeket tapasztalom.
2012. jan. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, főleg az ulsót, én átlagba 9-10 km/h-val futok, közbe tudnék beszélgetni, de nekem valahogy ez a tempó a kényelmes, persze egyenes talajon.
2012. jan. 24. 07:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!