Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

A családunkban nagy az esély a szívbetegségekre és ez kicsit aggaszt. Főleg hogy mostanában vannak bajaim. Eléggé alacsony szokott lenni a vérnyomásom, de van mikor magas. Néha rám jön a légszomj nyugodt helyzetekben és olyankor mély levegőt kell vennem hogy utána minden rendben legyen. Úgy egy hete az ágyamban feküdtem és éreztem hogy a bal kezemen a kisujjam elzsibbad majd végig az egész karom és alig volt erőm megmozdulni, még az ágyamban is szédültem pedig fel sem ültem, csak feküdtem. Van mikor le esik a vérnyomásom és már az ájulás szélén vagyok, olyankor mindig meg kell kapaszkodnom és várnom egy kicsit hogy elmúljon. Néha érzem hogy gyorsabban ver a szívem a kelleténél és olyankor jön a légszomj is. Mi lehet a bajom?

Csak olyan választ szeretnék ami hasznos is.


2012. jan. 19. 07:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt senki sem fogja tudni megmondani, hogy mi bajod van, mert lehet sok minden, szuvbetegségtöl a beképzelt szividegességig minden - sürgösen menj el orvoshoz és vizsgáltasd ki magad.
2012. jan. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!