Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 20 évesen az esetek 70%-ában...

20 évesen az esetek 70%-ában fázik kezem, lábam. Érzem is hogy hideg, van hogy az egész érhálózat látszik a kézfejemen. Rossz a vérkeringésem?

Figyelt kérdés
Ki tud ezen segíteni? És ha igen akkor mit csinálnak amitől javulna?
2012. jan. 21. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
házi orvos!!!tovább küldhet külömböző vizsgálatokra és ennek tükrében gyógyszerezés!
2012. jan. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kitti0816 válasza:

Szia !

Csak azt tudom javasolni hogy mozogj rendszeresen, tornázz, és kerüld a cigarettát, alkoholt...Lehet hogy örökletes betegségekről van szó.De ne ijedj meg, csak próbálj odafigyelni magadra. :)

2012. jan. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nekem is ugyanez a problémám, csak én 13 éves vagyok. Nekem mindig jéghidegek a végtagjaim, nem érzem ha valami meleg illetve hideg. Én elmentem orvoshoz azt mondta, hogy nem tud mit kezdeni ezzel. Aztán elmentünk egy másik dokihoz is, ott megvizsgáltak, család stb. Semmi... Szóval nem tudnak velem mit kezdeni. Azóta is járunk orvoshoz, de nem tudnak semmit se velem csinálni... :/
2014. márc. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!