Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elfogadni...

Hogyan tudnám elfogadni önmagamat? Önértékelési problémáim vannak, vagy nem tudom, mások szerint van, szerintem nincs! Iszonyú kövérnek érzem magamat, mások szerint meg vékony vagyok, de szerintem csak kamuzzák.

Figyelt kérdés

174 cm vagyok és 55-56kg. A barátaimmal már nem tudok erről beszélni, mert folyton csak leoltanak,hogy h*lye vagyok.. (és igen sportolok, futok, többnyire normálisan eszek) 16L

Oltogatós válaszokat nem kérek, a segítséget viszont szívesen fogadnám, mert megbolondulok..:\


2012. jan. 21. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Te a papír-evős lány vagy, ugye?

Írtam: menj pszichológushoz.

Nem a testeddel van a baj, hanem súlyos lelki problémáid vannak, amit csak terápiával lehet kezelni.

2012. jan. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A BMI-d alapján nem vagy kövér!!!! Az ember magával szemben mindig kritikus, ne vidd túlzásba. Menj el egy patikába ahol van testzsír % mérés ott majd megmondják, hogy mennyi a testzsííros, és hogy egyáltalán nem vagy elhízva!
2012. jan. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

első: milyen papír-evéses lány? nem értem. Attől függetlenül, pszichológushoz meg nem akarok menni, voltam már, semmit nem mondott..

Nincsenek itt hozzám hasonló lányok?:\ aki csak maghától felébredt és rájött,hogy normális??

2012. jan. 21. 15:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Az a lány, aki papírt eszik, hogy fogyjon.

Ugyanazt írta le, mint te, szinte ugyanezekkel a szavakkal.

Ő is beteg, és te is az vagy.

Testképzavarod van, amit terápiával lehet kezelni.

2012. jan. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
aha, szuper, nem elég,hogy kövér vagyok, még hibbant is -.-
2012. jan. 21. 19:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt azonnal felejtsd el, hogy kövér vagy!!! Tökéletes a testalkatod a magasságodhoz!!!
2012. jan. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Ha tovább fogysz, az egészséged kockáztatod!!!
2012. jan. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!