Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most kezdtem el gyúrni, ti...

Most kezdtem el gyúrni, ti ajánlotok valamit, amit szednem kéne mellé? Mert annyi féle vitamin meg tömegnövelő meg ilyen van, hogy egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy kell-e és ha igen melyik fajta?

Figyelt kérdés
16 éves kb. 83 kiló vagyok, és a cél hogy nyárra nagy változás legyen. Lehetséges ez? Válaszotokat előre is köszönöm!
2012. jan. 22. 09:18
 1/3 ocsi karton válasza:
nem kel vitamin csak sok munka !
2012. jan. 22. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, és ha heti háromszor járok kb. másfél órára, egy haladó edzés tervvel, mikorra várható nagyobb változás? Válaszod előre is köszi!!!
2012. jan. 22. 14:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem kell tömegnövelő és vitamin: sok fehérjét tartalmazó étel: pl. tojás, hús, hal, sajt... de ehetsz bármit ezenkívül, de ne cigizz ne igyál sok alkoholt.
2012. jan. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!