Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mien mozgasokat ajanlotok...

Mien mozgasokat ajanlotok mint teli sport? 14 L 150 cm 54 kg kicsit ducinak erzem magam es szeretnek leadni par kilot

Figyelt kérdés
Mien mozgasokat csinaljak es miket egyek es miket ne egyek? tudtok nekem ajanlani valamit ?? Minel kemenyebb anal jobb nagyon szeretem a sportot szval varom a valaszokat pusz*
2012. jan. 22. 17:15
 1/2 zsuzsey00 válasza:
magassagodhoz kepest 54 kilo nem duci szerintem. de a sport mindig jo es kondiba tart. semmilyen etelt ne vonj meg magadtol.korcsolya es si megmozgat es elvezetes is
2012. febr. 1. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Oke szerinted nem vagyok duci de aaz oszes baratnom 45- 40 kg es 150 -160 cm es egyaltalan nem sovanyak es szuksegem lenne valami benti mozgasokra surgosen :)
2012. febr. 3. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!