Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetek a délutáni fáradts...

Mit tehetek a délutáni fáradtság ellen?

Figyelt kérdés
Este 9-kor kéne elaludnom,hogy másnap 6-kor fel tudjak kelni.Viszont mindig csak 11-kor tudok elaludni és utána másnap egész délután fáradt vagyok de estére meg már megint fel vagyok dobva.
2012. jan. 25. 15:46
 1/3 anonim válasza:

Nem egész reggel vagy fáradt?

Amúgy mindenkinek van egy biológiai órája és ez így működik.

Gondolom még fiatal vagy úgyhogy ez megszokott.

Én 12 körül alszok el ,de mikor megjövök a suliból alszok 1 órát itthon általában és így nem vagyok fáradt suli után és 12 ig azt csinálok amit akarok (olvasok,tanulok ,akármi)

2012. jan. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
11-12 között alszom el, 6:30 helyett 7-kor kelek, mégis egész nap álmos vagyok, délután hazajövök, 4 körül lefekszek és sikerül aludni 1-5-2 órát, aztán 11 körül megint lefekszek és ugyanolyan fáradt vagyok. De rájöttem hogyha később fekszem le akkor könnyebben fel tudok kelni. Ha viszont már 10-kor alszom, akkor biztos hogy nem fogok felkelni soha.
2013. jan. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Rendszerezni kellene az alvás igényt!

Ahogy olvastam a munkaidőd úgy engedi, hogy 7-órakor is ráérsz kelni, akkor tedd azt. Viszont ki kell bírnod azt, hogy ha reggel 7-kor kelsz, akkor este 9-10 fele feküdj le. A köztes alvás csak ront a helyzeten. Utolsó megoldásként ajánlanám egy kapcsolatfelvételt pszichiáterrel. Ő ír fel altatót, mely nekem is bevált. Pl.: gerodorm vagy zopigen.

2013. nov. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!