Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Túlterhelem magam (többi lent)?

Túlterhelem magam (többi lent)?

Figyelt kérdés

Gimis lány vagyok, és nincs időm semmire. 16:00-ra hazaérek,

otthon lecke, tanulás, házimunka. 20:00-ra vagyok kész.

Ekkor már menni kell zuhanyozni, meg aludni, másnap meg kelés. A hétvégéim is ilyenek, csak az a különbség, hogy nincs suli. Alig van időm valamire. Anyu szerint túlhajtom magam, de csak így kapok 5-öst. Az engem nem érdekelne, ha nem kapnék pont 5.00- ás átlagot, de ha nem azt kapok, az osztálytársaim cikiznek. Nem kéne velük foglalkoznom, de nem megy. Szerintetek túlhajtom magam? Egészséges ez?


2012. jan. 13. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
figyelj,szerintem egy gimi nem éri meg,hogy rámenjen az egészséged.És így könnyen meglehet.A pihenés,kikapcsolódás hiánya mindenképp rosszul fog hatni a hormonrendszeredre,ha állandósul ez az életforma nálad.Hidd el,egy középsuliban nem kell hajtani 1000el,ezt én is csak most,így visszatekintve látom,hogy mekkora hülyeség az,amikor a tanárok azzal tömik a fejedet,hogy jajj,nehogy kapj egy 3mat mert csak utcaseprő lesz belőled...Nekem is volt mindenféle jegyem,mégis bejutottam az egyetemre.Nem kell ezt az egészet olyan komolyan venni,mint ahogy most súlykolják belétek.Az érettségi könnyű,kevés tanulással is simán megkapható az 5ös,a lényeg,hogy nyelvvizsgád legyen,erre hajts,többre nem.hidd el,egy 4es átlag is bőven jó,azon túl meg csak azokra a jegyekre figyelj,amiket tovább fogsz vinni a felvételihez...a többit meg sz..d le :)) és lazíts is egy kicsit,fiatal vagy,élned is kell.
2012. jan. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Éb gimiben reggel hatra edzésre mentem.

Nyolcra a suliba. suli után edzéskb hétig. utána haza, nyolcra otthon voltam. megírtam az írásbelit, tanulni a buszon tudtam. kilenckor végeztem, tévé,zuhany alvás. Hétvégén edzés és haverok.Ötöstanuló voltam. Szerintem túl sok időd van tanulni és így nem vagy elég hatékony

2012. jan. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Második :D Te aztán nagyon megnyugtattad szegényt:)Milyen edzésre jártál, ez azért elég kemény, de ezek szerint bírtad..


Kérdező: ha úgy érzed, túl feszített a tempó, vegyél vissza egy kicsit..milyen suliba járhatsz te jó ég, ahol lenézik az miatta másikat, ha nem pont 5 az átlaga? Nem bírom elhinni, hogy van ilyen.

Iktass be az életedbe valami sportot, vagy valami mást, pl táncot..ez kicsit szerintem feltöltene energiával:)20l

2012. jan. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem ilyen haverok jutnak!
2012. jan. 14. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!