Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Baloldalt, lengőbordánál...

Baloldalt, lengőbordánál melyik szervem helyezkedik el?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm az értelmes válaszokat, akik pedig azt válaszolnák, hogy google... stb azok ne ide jöjjenek idegesíteni. A problémám az, hogy baloldalt a lengőbordámnál nem tudom, hogy melyik szervem, de mintha görcsölne, és ez rossz érzés... Szimplán kíváncsi vagyok, hogy mi lehet az...
2012. jan. 26. 20:57
 1/10 anonim ***** válasza:
A hasnyálmirigy van ott.
2012. jan. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lép.
2012. jan. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gyomor.
2012. jan. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Esetleg a máj!
2012. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na most ez aztán változatos. Hát igen végülis a gyomor helyezkedik el ott de annak is leginkább a hasnyálmirigy (patkóbél) stb. része és nem messze tőle a lép és a máj. Jobb lenne kivizsgáltatni inkább mert ez így csak találgatás.
2012. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
O.o köszönöm a válaszokat, rendesek vagytok, hogy ilyen gyorsan. Úgy látom kis pontosítás kell: A betűs ital fogyasztása után is itt szokott 'görcsölni'. Többet nem tudok írni, hogy jobban kiderüljön, de nagyon rendesek vagytok :) Köszi ment a kezecske :)
2012. jan. 26. 21:05
 7/10 anonim ***** válasza:
ezek közül a máj a legvalószínűtlenebb. az összes többire van esély
2012. jan. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha jobb oldalt fájna akkor most azt mondanám biztos a májad az ha alkoholizálás után is fáj :D De így inkább a gyomorra és annak valamelyik részére tippelek :/ De nem vagyok doki szóval lehet teljesen hülyeséget mondtam.
2012. jan. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Alkoholos gyomorirritáció.
2012. jan. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, nem vagyok alkoholista, 1 éve nem ittam alkoholt. Jelenleg beteg vagyok, augmentint szedek, és mindig szokott tőle ott 'görcsölni' ahol most. És már elég kíváncsi vagyok rá, hogy mi lehet az ami így görcsöl...

Köszönöm mindenkinek a válaszát, mert mindenki értelmesen válaszolt!

2012. jan. 26. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!