Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérvétel során kiderül az...

Vérvétel során kiderül az eredményből, hogy terhes vagyok-e?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen vérszegénység gyanúja miatt küldtek el vérvételre. Nekem azonban van egy sanda gyanúm, hogy amikor az egyik fogamzásgátlóról (hormonálisról, hormonálisra) a másikra váltáskor teherbe eshettem. Ma megyek az eredményért. Kiderül belőle, ha terhes vagyok?
2012. jan. 27. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy akkor igen mert a HCG hormon ott lesz a szervezetedben.Tesztet nem csináltál???
2012. jan. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, mert őszintén szólva nem aggódtam. 3 hónapja álltam át a másik gyógyszerre, a bajom is megjött (igaz, az orvos azt mondta, ha terhes vagyok gyógyszer mellett is megjön a bajom). De most van ez a vérnyomás ingadozás és vérszegénység, és a pocim is fura. Én magam nem érzem terhesnek, bár már van egy gyerekem, és ő is meglepetésként ért. Na, majd ma kiderül. Köszönöm a választ!
2012. jan. 27. 07:50
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát, nekem HCG-t nem néztek még soha, szóval nem vagyok benne biztos, hogy egy általános vérkép vizsgálatból az is kiderül...

Csinálj tesztet és/vagy menj el nőgyógyászhoz is.

2012. jan. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha vérszegénység miatt csinálnak vérképe, akkor egyáltalán nem szokás terhességi hormont is vizsgálni.

Elöször csináj otthon egy tesztet, és ha gyanus, hogy pozitiv, akkor az orvosnál kérj vizsgálatot illetve másik vérvételt.

2012. jan. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem néznek ilyenkor HCG-t.

csinálj egy tesztet!

2012. jan. 27. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet állapítani vérvételből, de ha vérszegénység miatt utaltak be, akkor kizárt dolog, hogy HCG-t néznek. Csinálj tesztet. De akár az orvosak is mondhattad volna, hogy írja már rá, hogy nézzék meg azt is.
2012. jan. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy annak a vizsgálatát háziorvos nem is kérheti. Van, amikor külön el kell menni a nőgyógyászhoz és ő utal be vérvételre.
2012. jan. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!