Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikbeteg vagyok! Miért...

Bakesz kérdése:

Pánikbeteg vagyok! Miért szorít a hátam és szorít a mellkasom és néha szurkál is de folyamatosan!?

Figyelt kérdés
A gyomrom felől pedig Égést ,a hátamba és a vállamba , karomba fájdalmat érzek ez mitől lehet???? Ez a szorongás , állandó halál félelmem van folyamatosan szorongok ez attól van?????

2012. jan. 28. 17:11
 1/3 anonim válasza:
A pánikbetegség: lelkibetegség. Egyetlen hatékony gyógymódja a lélek gyógyítása. Vallásgyakorlatot javasolok, jó lelkiismerettel javasolom a római katolikus vallás felvételét, és szoros kapcsolatot az egyházzal. Keressen fel egy lelkészt!
2012. jan. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
nem tudom milyen vallasu vagy ,en kereszteny vallasu vagyok elkuldok neked egy videot nezd meg fog beszelni rola hogy tudod meg gyogyitani magad, rajtam sokat segitett az ilyen panikbetegsegben
2012. jan. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
privat uzenetbe elkultem neked
2012. jan. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!