Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sok anyajegy, pigmentfolt.2...

Sok anyajegy, pigmentfolt.2 hetente 5 perc szoli belefér?

Figyelt kérdés
Mindenképp szeretnék barnább bőrt, szerintetek nagyon veszélyes ez így vagy kibír ennyit a hófehér bőröm? 22/F

2012. jan. 28. 20:03
 1/5 anonim válasza:
Nem.
2012. jan. 31. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért? Ha ilyen ritkán megyek az is káros?
2012. jan. 31. 23:39
 3/5 anonim válasza:
2 hetente 5 perc bőven belefér, de attól nem leszel barnább...és 2 hetente 20 percet járok 0.3-as gépbe, és épphogy barna vagyok, mondjuk ez télre nekem elég is, mert nem szép az ha vkinek természetellenes színe van, így épphogy nem vagyok hullafehér.
2012. febr. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is csak "emberszínt" szeretnék elérni, de nem akarom rögtön 20 perccel sokkolni a bőröm. Szerinted heti 1x 5 perc az is kevés?
2012. febr. 2. 15:24
 5/5 anonim válasza:
A feher az teljesen egy emberi szin, maskulonben az is teljesen normalis ha telen az ember egy kicsit feherebb, mivel nem sut annyit a nap. Azt hittem a szoli mania mar kiment a divatbol..
2012. febr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!