Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hol van Magyarországon bentlak...

Hol van Magyarországon bentlakásos drogelvonó-farm?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom régebben volt olyan ahol egy tanyán dolgoztatták az oda önként "bevonuló" drogosokat, hogy a rossz környezetükből kiszakadva, reggeltől estig elfoglalva magukat munkaterápiával gyógyuljanak.


Van még ilyen? Tud valaki ebben segíteni?


Előre is köszi!


2012. jan. 29. 01:07
 1/7 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne
2012. ápr. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Van egyéves terápia Zsibriken Baranya megyében, nem tudok róla sokat, bentalásos, drog és alkoholproblémások járnak oda. Mentort kaosz, aki végigkísér az egész folyamaton. Dolgoznod kell hogy ott lehess.


Hasonló drogterápiás bentlakásos intézet van Ráczkeresztúron is, oda csak drogproblémával mennek.


Vannak kéthetes bentlakásos ellátási formák is, ilyet Dömösön tudok. Ott van alkohol, drog és hitmélyítő program is.

2012. ápr. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Előző vagyok és pontosítok: kétéves a terápia.
2012. ápr. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2013. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne menj el oda dolgozni hanem inkább tanulj az alatt az idő alatt. Az is le köt ha sokat csinálod és még diplomád is lesz.
2014. febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Zsóka__ válasza:
Garábon van egy ilyen hely. Drog és alkoholelvonó.
2015. ápr. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!