Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Magyarországon elsősorban a...

Magyarországon elsősorban a tűvel használatos drogok miatt terjed az AIDS?

Figyelt kérdés

Vagy más miatt?


Mennyivel kisebb az esélye elkapni az AIDS-et (HIV vírust) orális szex esetén (pl úgy hogy nem történik elélvezés) mint anális szex esetén gumival?



Én vhol olvastam hogy főleg a közös tű miatt a drogoknál.



Mennyivel kisebb az esélye elélvezés nélküli orális szexnél? (fiú vagyok így pl ha a lány hiv pozitív akkor ha ő csinálja....)

Análisnál GUMIVAL??



Csak volt a híradóban így érdekelne.:)


2011. nov. 30. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne. De szerintem a drogosok megfertőzik a lotyókat, akik mindenkivel összefekszenek, aztán azok a fiúk akik a lotyókkal össze fekszenek, utána meg a normális lányokkal ,és így tovább.
2011. nov. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Amikor édesanyám diák volt mesélte hogy volt olyan legendaféleség Győrben ahol tanult hogy esténként egy férfi Aidses tűvel mászkál és a buszon meg egyéb helyeken szurkálja az embereket.Ő és egy barátnője találkozott is ezzel a férfivel de amikor kiderült hogy ő a szurkálós egyből rohantak el.
2011. nov. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
mert azt láttam egy videóba egy magyar szakembertől hogy orális szexnél rendkívül kicsi az esélye.
2011. nov. 30. 19:12
 4/13 A kérdező kommentje:
Most nem rémtörténetek kellenek xD
2011. nov. 30. 19:13
 5/13 anonim ***** válasza:
Ne drogozz, és ne feküdj le fűvel-fával. Nekem normálisnak tűnsz, szóval legyen annyi eszed, hogy nem dugsz meg mindenkit minden szombaton, ha pedig megismerkedsz egy lánnyal, úgyis tudni fogod, hogy nem az. Jó, nyilván nincs a homlokára írva, de szerintem azért egy rendes lány, aki nem fekszik le senkivel, csak a szerelm(ei)ével, és nem drogozik, az nem AIDSes, esetleg neadjisten örökölte pl szülőtől, tuti van annyi esze, hogy szól, ha oda kerültök már, hogy sorry, de tudj róla, hogy van ez a betegségem...
2011. nov. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Nemvok olyan h fűvel fával meg nem drogozok...


Csak kíváncsi vagyok hogy Magyarországon elsősorban a drog miatt terjed-e? Mert végülis drogosból sokkal több van mint homoszexuálisból.


És orálisan mennyivel kisebb az esélye amúgy? Me az egyik szakértő azt mondta hogy rettenetesen kicsi......meg láttam egy adatot hogy a legeslegbiztosabb módszer hogy elkapd a drog....vis inkább a közös tű

2011. nov. 30. 19:29
 7/13 anonim ***** válasza:
ha van a szádban valamilyen seb,és te vagy az orális szex aktív tagja(szóval aki csinálja) akkor nagy(obb) az esélye,hogy elkapd.ha viszont te vagy a passzív résztvevő,szinte 0 az esélye,hogy elkapd.
2011. nov. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A drogtól alapvetően biztos nem, a közös tűtől annál inkább, bár akkor sem biztos, hogy pont egy AIDSest fogsz ki tűbarátnak.:D Viszont tény, hogy egy ilyen közösségben, ha egy AIDSes, és mindenki ugyanazt a tűt használja, sokan el fogják kapni, bár szerintem egy magára valamit is adó drogos nem használ használt tűt. Nálunk, pont egy utcával arrébb, ahol lakok, van tű és óvszerautomata. A tű asszem 20 forint, van még hozzá nem tudom mi is, egyszer barátnőm nővéréék vettek egyet, hogy megnézzék, mi van benne. Szerintem azért 20 forint nem a világ vége, ha valakinek van pénze anyagra, szóval sokan inkább vesznek steril tűt, főleg, ha anonim módon megtehetik egy automatából. Bocsi, hogy nem tudtam segíteni amúgy:/
2011. nov. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
És ha vkire ráélveznek? Pl hasára.....félreértés ne essék, nem vok meleg, csak kíváncsi vagyok.....
2011. nov. 30. 19:56
 10/13 A kérdező kommentje:
elfelejtettem írni h természetesen nem sebre....xD vis magyarul ha nincs ott seb....azért kérdem ezt mert erről nem olvastam
2011. nov. 30. 19:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!