Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valakinek klórallergiája...

Lehet valakinek klórallergiája? És ha van akkor h fürdik v megy uszodába v akkor egyáltalán nem lehet menni sehova?

Figyelt kérdés
2009. máj. 31. 10:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
van olyan, hogy klórallergia...egyik barátnőmnek van és ha strandra megy kipattog a bőre és nagyon viszket.
2009. máj. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

van olyan:(

Nekem is az van:(

bőrirritáció és bedagadt szem:(

2009. máj. 31. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És akkor hogyan fürdik otthon?
2009. máj. 31. 10:15
 4/7 anonim ***** válasza:

lehet, ol nekem is az van :) es 10 evig gyakorlatilag az uszodaban eltem, az edzesek miatt.

Az otthoni fürdest nem befolyasolja, meg a legelejen, amikor kiderült, akkor otthon is a börgyogyasz altal felirt fürdökremmel fürödtem, de ahogy helyre allt a böröm, ezt elhagyhattam, barmilyen szappanmetnes tusfürdö jo volt.

Az usziban, ha edzes utan nem zuhanyoztam le, akkor iszonyatosan viszkettem, es kiüteses, ekcemas lett a böröm. Amugy könnyü kiküszöbölni: amikor kijöttem a medenceböl az elsö utam a zuhanyzoba vezetett, ahogy a fürdetökremmel jo alaposan lemostam magamrol a medence kloros vizet, es akkor nem lett semmi baja a börömnek. Az arcomat nem ezzel mostam, hanem külön arclemosoval.

Amugy, nem annyira veszes ez az egesz, kicsit oda kell figyelni. Most babauszasra jarunk, es ot nagyon kloros a viz, a picik miatt, öket is egyböl le kell utana fürdetni, hogy a kis erzekeny börüknek ne legyen töle baja.

2009. máj. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
utolso vagyok, bocs az elgepelesekert :)
2009. máj. 31. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :) és semmi baj :)
2009. máj. 31. 10:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy a csapvízbe kisebb a klórmennyiség mint a strandokon,uszodákban mert ott még raknak a vízbe iszonyú sok klórtabit:S
2009. máj. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!