Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha magyarországon is elterjedn...

Ha magyarországon is elterjedne nagyon a az új infulenza, akkor ti felvennétek az utcán a maszkot? Vagy cikisnek tartanátok és rizikóznátok?

Figyelt kérdés
Nekem pici babám van, én biztos felvenném, nehogy neki baja legyen.Ti hogy tennétek ilyen helyzetben?
2009. máj. 31. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Én felvenném az biztos,nem vagyok hülye,hogy a divat és az egészségem közt rizikózzak.Vagy ki sem mennék az utcára az lenne a legjobb:D
2009. máj. 31. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még jó hogy felvenném... Mi az hogy ciki?!? Akkor úgyis mindenkin az lenne, de ha nem is, akkor is kit érdekel? Nekem fontosabb az egészségem, minthogy pár divatmajom kiröhög-e a hátam mögött...
2009. máj. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan, én volt, hogy Szigeten felvettem, mert porallergiás vagyok. Érdekelt is engem, nem akartam megfulladni, de emiatt hazamenni sem. (Pedig amúgy jól öltözött lány vagyok.)
2009. máj. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, mert ez is csak egy influenza. Télen is hordhatnám, de nem hordom, mert nem szoktam beteg lenni (idén sem voltam influanzás).
2009. máj. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha a malackórra gondolsz, akkor természetesen. mit érdekel engem hogy mások mit gondolnak? aki kórházba akar menni vagy dokihoz az ne viseljen maszkot.. nekem fontosabb az egészségem, amúgy szerintem baráti körben mindenkinek tetszene, mert amúgy nem mindennap rohangál az ember maszkban, így még hülyének sem néznék :D
2009. máj. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, hát ma nem ilyen jó a hozzáállása már az embereknek... :(
2020. nov. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!