Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem kapok el soha...

Miért nem kapok el soha semmilyen betegséget egy kis náthán kívül? Ennyire erős lenne az immunrendszerem?

Figyelt kérdés
Már vagy 1 hete megbetegedett párom húga,nos ő most meggyógyult de eközben párom és az anyukája is elkapta a betegséget a kislánytól. Én sokszor vagyok náluk vagy csak párommal de semmit sem kaptam el.
2012. febr. 2. 15:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen, ez elég valószínű. Az enyém is ilyen. :)
2012. febr. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De ez így nem jó :D
2012. febr. 2. 15:46
 3/15 anonim ***** válasza:
Örülj neki, ez így pont jó.
2012. febr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Csak olyan fura hogy én sosem vagyok beteg :S
2012. febr. 2. 15:59
 5/15 anonim ***** válasza:
Miért nem jó ez neked, folyton "göthös" szeretnél inkább lenni?
2012. febr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Furcsa, de ettől függetlenül még jó dolog egészségesnek lenni. A beteg ember is azt kívánja, hogy egészséges legyen, tehát ha beteg lennél, akkor azt kívánnád, hogy egészséges legyél, bár ne betegedtél volna meg.
2012. febr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem. Csak furcsa hogy körülöttem mindenki sorba lebetegszik,egyik elkapja a másiktól én meg egy pici náthán kívül nem kapok el semmit. Érdekesnek találom.
2012. febr. 2. 16:02
 8/15 A kérdező kommentje:
A betegség szónak is több jelentése van. Tartós beteg vagy átmeneti beteg. Tartós betegnek azokat az embereket nevezzük leginkább ha olyan betegsége van ami sajnos nem gyógyítható. És átmeneti betegségnek azt nevezzük ha valaki lázas,köhög meg ami vele jár.
2012. febr. 2. 16:03
 9/15 anonim ***** válasza:
Választ már találtál erre az érdekességre. :)
2012. febr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Ráfoghatjuk.
2012. febr. 2. 16:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!