Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha reggel ilyen hidegben ~15...

Ha reggel ilyen hidegben ~15 percet sétálok, valami bajom lehet?

Figyelt kérdés

Ebben a hidegben minden reggel (07:00-körül) gyalog mentem suliba, ami ~15 percre van tőlem. Haza is gyalog jöttem.

Rövid ujjú, kabát, vastag sál, edzőcipő ( [link] ), kesztyű és kapucni a fejemen.


17l



2012. febr. 3. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem. Én 35 percet sétálok oda, 35 percet vissza. Semmi bajom. De talán ha téliesebbre fognád az öltözékedet akkor jobban járnál.
2012. febr. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 bánomisén ***** válasza:
Semmi a világon, már többen túlélték a -15 fokot :-)) Persze rendesen felöltözve.
2012. febr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért az edzőcipőt lecserélném valami komolyabbra. :)
2012. febr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én pl holnap minimum 6 órát kint leszek a szabadban.

Megfelelő öltözék, mozgás és nem is érezni annyira a hideget.

2012. febr. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én 20 percet gyalogoltam anno minden nap 2x. Suliba meg vissza. Persze sapka, kesztyű, vastag télikabát, vastagabb farmernadrág meg bakancs.

Meg ugyanebbe az öltözékbe egy sállal meg még egy kesztyűvel kiegészítve bringáztam kb 2 órát. -17°C-ba és jó erős szélbe tavaly :D

2012. febr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És, hogy bírtad? Nem lesz semmi bajod ettől, hacsak nem vagy nyekenyóka.
2012. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!