Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A pasim hányt, most alszik....

A pasim hányt, most alszik. Mire figyeljek oda? Többi lent.

Figyelt kérdés
A pasim elment a hülye havejaival "beszélgetni" és mint utólag kiderült kicsit sokat ivott, de ő nem bírja jól a piát. Olyannyira nem, hogy ha iszik hányni fog. Legalábbis mindig ezt mondta, de ma megtapasztaltam. Fél órája nagyon sokat hányt (1 pizzát evett) aminek "véletlenül" sör szaga volt. A baj az, hogy most lefeküdt aludni. Mondtam neki, hogy forduljon oldara, nehogy megfulladjon, ha mégis hányia kell. Most oldalt alszik, de mire figyeljek oda, nehogy véletlenül mégis valami baja legyen? Nagyon szeretem és aggódom. Fog még hányni? Mennyi idő után lesz biztos az, hogy már nem fog hányni? És holnap mit adhatok neki enni? Help!
2012. febr. 3. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem fog.

Ha a pia miatt hányt, nem kell diétáznia, bármit ehet.

Csak vírusra meg betegségre kell diétázni, alkoholra nem.

A fejfájására adj egy fájdalomcsillapítót, és ennyi.

2012. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tündér vagy! becsüljön meg nagyon a pasid!!!Semmi baja nem lesz,hiszen nem eszméletvesztésröl van szó!:) arra figyelj,h téged ne hányjon le! :) ill.ne lépj bele a hányásba! :)
2012. febr. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ui: a fájd.csillapítót természetesen holnap reggel, amikor már kiment az alkohol.
2012. febr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jaj nagyon aranyos vagy, hogy így aggódsz érte, látom nagyon szereted:) Nyugodj meg nem lesz semmi baja és én is úgy hallottam, hogy az alkohol után nem diétáznia és szerintem ha csak egy pizza volt benne meg az alkohol akkor már nem fog hányni!
2012. febr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

itass vele annyi vizet amennyit csak tudsz,pótolni kell a folyadékot és kevésbé lesz másnapos holnap


egyébként semmi más teendő nincs,bevesz reggel fájdalomcsillapitót és kialussza magát

2012. febr. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Aranyos és ügyes vagy.

Diétáznia nem kell, mert már kijött belőle a cuccos. Ha esetleg hányna álmában, fordítsd oldalra a fejét, h kifolyjon, ne nyelje vissza. Mást ne tégy, holnap pedig próbálj nem cinikus lenni :D.

2012. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon aranyosak vagytok köszönöm.

Megnyugodtam!

Igen, nagyon szeretem!:)

2012. febr. 3. 21:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Feküdjön az oldalán! Tedd stabil oldalfekvésbe! Ha hátra fordul, fordítsd vissza!

Jobb lenne, ha te is velemaradnál abban a szobában, ahol van, de aludhatsz. Ha felkel, kapjon folyadékot a kiszáradás ellen. Holnap éhgyomorra langyos vízbe citromot, mert el lesz savasodva, az kúgosít. Sót pótolni!


[link]

2012. febr. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nyugodj meg semmi baja nem lesz, csak ne ébreszd fel te meg csinálj amit akarsz ne törődj vele! :D Amúgy nagyon édi vagy! :D
2012. febr. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ó, egyszer volt egy barátnőm aki mindig figyelt rám ha néha napján kicsit többet ittam a kelleténél. Mondjuk nem aludhattam az ágyban de mindig vigyázott rám és reggel reggeli várt.

Mint ahogy írták fektesd az oldalára ha nagyon elhagyná magát, meg érdemes egy nagy üveg vizet tenni az ágy mellé, hogy ne kelljen az éjszaka közepén kimásznia a konyhába hogy igyon. Nem kell aggódni, ilyen esetekben egy-két óra alvás után már csak akkor fog hányni maximum ha felébred, vagy reggel, de nem reflexszerűen.

Reggelre meg csinálj neki valami reggelit (igazából teljesen mindegy mit, örülni fog neki) és istennő leszel.

2012. febr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!