Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem hallok szinte...

Miért nem hallok szinte semmit a fülemre?

Figyelt kérdés
Szerdán hajat mostam és úgy szoktam a fejemet belerakom a vízbe eközben nekem a fülem telement vízzel. Mondom ez valamikor előfordul majd kidugul. Aztán már furcsálltam hogy estére még mindig be volt dugulva a fülem. Másnap felkelek már szinte semmit nem hallottam a bal fülemre és ez szerda óta szinte semmit nem javult. Hétfőn már mennék fül-orr-gégészetre. De ezt meg is úszhatom ha valaki tudna valami tippet mondani hogy hogy lehetne kidugítani a fülem mert nagyon nagyon idegesít hogy semmit nem hallok. Már össze vissza nyomkodtam a fülem de semmi.
2012. febr. 4. 08:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Amikor belemegy a fülbe a víz, akkor kell arra az oldalra lefelé fordítani a fület, amelyik belement és azon a lábadon ugrálni, így ki szokott jönni, utólag már nem biztos. Fog be az orrodat és fújj egy nagyot, talán ez is segít, de lehet hogy ennyi idő után már csak a fülész.
2012. febr. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt az ugrálósat még nem is hallottam xd

A fújósat már igen de semmit nem használ max akkor érzek javulást ha felülről nyomom de akkor is csak pár pillanatra. A baj meg az hogy orvoshoz csak hétfőn tudok elmenni ami meg azért messze van remélem nem szenvedek emiatt hallás károsodást.

2012. febr. 4. 08:23
 3/3 anonim ***** válasza:
ha még nem dugult ki akkor az máár gyulladás :$ menj orvoshoz mert nagyon fog fájni ha nem időben mész!
2012. febr. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!