Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Szeptember óta nem jött meg ( terhes 100% hogy nem lehetek, szűz vagyok) 16 éves vagyok 2 éve van meg, az utóbbi időben úgy volt, hogy 2 hónaponta jött meg, de most azóta kb 1 hónapja volt valami nagyon halovány világos barna folyás az kb. 3 nap volt. Viszont 3 hónapja rettenetesen hullik a hajam összefüggés lehet a kettő között? :(
2012. febr. 4. 14:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Fiataloknál természetes ugyan, hogy nem áll be elejétől a rendszer, de ez már túl van a türelmi időn, szerintem mindenképp menj el nőgyógyászhoz. Mindkettő hátterében lehet hormonális probléma is, de a hajhullás esetében ez annyira ritka, hogy valószínű, annak más oka van. Az is lehet, hogy csak szezonális.
2012. febr. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 bánomisén ***** válasza:
Hogy van-e összefüggés, azt csak orvos tudja kideríteni, szerintem menj el nőgyógyászhoz is és a háziorvosodhoz is, és mondd el mindkettőnek mindkét tünetet. Elvileg még nem kötelező a menszeszednek rendszeresnek lennie, de ha folyamatosan ritkul, mégiscsak érdemes lenne megvizsgáltatnod magad. Ja, és a nőgyógyásznak mondd meg, hogy szűz vagy, nehogy hagyományos módon vizsgáljon.
2012. febr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!