Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rettenetesen fáj. ötlet?

Rettenetesen fáj. ötlet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

köröbelül 1 hete hogy volt a suliban hátra bukfenc,bukfenceztem hátra fele,de ahogy jöttem volna hátra egy hatalmas reccsenés hallatszott,és nem kaptam levegőt.. a tanár nem hitte el persze hogy ez történt. na mind1. a lényeg. rettenetesen kiroppant,és fájt. azóta is fáj nagyon. mit tehetnék? menjek el orvoshoz? ott mit csinálhatnak velem? vagy valakinek van valami ötlete? olyan mint ha a csigolyák egymáson lennének teljesen. kentem rá sport krémet azzal jobb volt 1-2 órára.. de utána megint kezdődött előröl. menjek el esetleg csont kovácshoz hogy kiroppantsa a gerincemet? szerintetek lehet komolyabb baj? kicsit furcsán írtam bocsánat. ha valamit nem értetek kérdezzetek nyugodtan. előre is köszönöm a válaszokat

Hello!


2012. febr. 4. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:

hát menj a sürgősségire. mondd azt, h tegnap vagy tegnap előtt történt. mert egy hét után... az már sok. hazudj.

de tudod, ezek ilyen maguktól gyógyulnak meg, mint a váll.. vagy nem? addig is pihentesd, feküdj. vagy kenegesd krémmel.

2012. febr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

> menjek el orvoshoz?

Hát nem ártana.

2012. febr. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!