Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van valakinek valamilyen...

Van valakinek valamilyen ötlete, hogy hogyan tudnék leszokni a körömrágásról?

Figyelt kérdés
Akaraterőm van, de jól jönne valami módzser is, már ha van erre módszer
2012. jan. 17. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
nekem is van akaraterőm, de kb 15 éve szívok miatta. :)
2012. jan. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bíztató. :D
2012. jan. 17. 17:09
 3/8 anonim válasza:
nekem is volt ilyen , de mar pl. fel eve kibirom h ne ragjam es ez szerintem jo . fiu vagy vagy lany ? mert ha fiu akk sztem amikor mar kezd feheredni minnel hamarabb vagd le . ha lany akk rago v vmi olyasmi
2012. jan. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kend be valamivel körmeidet (klasszikus, nem tom mért nem írták még). Pl.: ha nem bírod az erőset, rakj rá csilit, vagy ilyesmi.
2012. jan. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. Rágó az nem rossz, csak nem tudom más hogy van vele, de én piszkálni is szoktam, nem csak rágni. Tehát egyik körmömmel a másikat. Csak nem akarom.
2012. jan. 17. 18:00
 6/8 anonim válasza:
Én keserű körömlakkot használtam, de attól nem tudtam kézzel enni, mert összekeserűzte a kaját. De amúgy jó volt, csak elfogyott
2012. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
kend be szarral
2012. máj. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egy bevált módszer: Elmentünk műkörmöshöz és megcsinálta úgy mintha igazi köröm lenne.Ezután annyira tetszett hogy nem akartam rágni és ami mégjobb hogy nem is tudtam volna mert olyan kemény lett.
2014. dec. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!