Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rászorult a gyűrű az ujjamra...

Rászorult a gyűrű az ujjamra (bizsu) és az istenért se jön le, már 2x akkora az ujjam mint kéne lennie kezd lilulni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2012. febr. 5. 12:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
De kedves vagy, inkább ne válaszoljál senki nem kíváncsi a hülyeségekre, én is normálisan kérdeztem
2012. febr. 5. 13:04
 2/14 anonim ***** válasza:
először is dugd hidegvíz alá amíg le nem lohad, aztán szappanozd be hátha lejön
2012. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Korházba levágják a gyűrűt. Vagy próbáld meg beszappanozni vastagon és ugy probáld meg leszedni vagy engedj rá hideg vizet, vagy dugd az ujjad hóba attól összemegy és talán lejön a gyűrű.De ha nem megy irány az ügyelet.
2012. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
már mindent kipróbáltam de semmi nem segit már zsibbad is megyek az ügyeletre
2012. febr. 5. 13:07
 5/14 anonim ***** válasza:

Tedd a kezed a fagyasztóba, vagy vegyél ki valami jégakkut vagy fagyasztott dolgot és szorogasd pár percig....aztán tegyél rá egy kis étolajat és próbáld meg lehúzni.


Ahogy nekem lejon az elozo dolgokat mar bevetve, az, hogy a gyuru also reszet hozzanyomom jol a tenyerem feloli ujjreszhez, mikozben hagyom, hogy kisse begorbuljon az ujjam es egyszerre huzom le es nyomom felfele. Az ujjat tessek ellazitani mindekozben.



egy forumbol kivágva... de ha lilul akkor irány a kórház mert az ujjad bánja (nem kap elég vért)

2012. febr. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
lehet valóban az úgyelet segít de egyoldalcsípő is segíthet
2012. febr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
egyetemista vagyok, nálunk nincs ilyen :/
2012. febr. 5. 13:20
 8/14 A kérdező kommentje:
azért kell fizetni, ha az ügyeleten levágják róla?
2012. febr. 5. 13:25
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell :) Menj, nehogy baj legyen. Amúgy mitől dagadt be az ujjad vagy miért húztál fel ennyire kicsi gyűrűt? :)
2012. febr. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem, hanem, h mennyi pénzt vigyek ha kellene érte fizetni. Várom a taxit, nem sokára túl leszek rajta. Este mentem bulizni, akkor még jó volt, meg eddig is hordtam, nem tudom mért dagadt be. Este nem tudtam leszedni, és gondolom úgy lefeküdtem, hogy majd reggel, de reggel sem jött le
2012. febr. 5. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!