Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi van ha ráharapsz a nyelvedr...

Mi van ha ráharapsz a nyelvedre és kisebesedik? . Hozzá értő-k válas-zát k-érem de Sür-gősen mert zsibog .

Figyelt kérdés
2012. febr. 5. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
1-2 napig fájni fog, én ilyenkor Phlogosollal szoktam öblögetni, kicsit segíti a gyógyulást.
2012. febr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Másfél hétig fájt, de nem kezeltem semmivel.
2012. febr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 bánomisén ***** válasza:
Fájni fog pár napig. Szerencsére a nyelv, mivel vérbő, gyorsan gyógyul. Ne egyél csípős, fűszeres, sós ételeket, mert azok csípik a sebet. A fogmosás ugyanezen okból kellemetlen lesz, de ki fogod bírni. Mást nem kell tenned, csak várni és semmi irritálót nem tenni a szádba, amíg be nem gyógyul a seb.
2012. febr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké . Köszönöm szépen remélem meggyógyul . kedvesek vagytok és gyorsak . :D:D . köszike . jó hogy szólsz mert akk nem eszek paprikával levest egy ideig . :D:D . Köszönöm szépen . amugy már gyógyul . :D:D . Szóval kösz . Nah Szia . :D:D .
2012. febr. 5. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!