Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért látom sok helyen azt...

Miért látom sok helyen azt hogy leszólják a canesten kombit és emellett a válaszolók 80-85%-a azt írja, hogy neki mennyire bevált, vagy hogy neki csak ez segített?

Figyelt kérdés

2012. febr. 7. 17:37
 1/4 A kérdező kommentje:

* véleményeket és tapasztalatokat kérlek osszatok meg minél többen!

Előre is Köszönöm!

2012. febr. 7. 17:38
 2/4 anonim ***** válasza:

A Canesten drága.

Van sokkal olcsóbb azonos hatóanyagú készítmény csak a patika a drágábbal keres jobban.

Ùgy kell kihúzni belölük!

2012. febr. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Ehhez írnék egy történetet:


Azt hittem gombás fertőzést kaptam, ezért elkezdtem használni a Canestent.

Mivel nem javult, elmentem az sztk-ba (soha többet), ahol a 70 éves mammer közölte, hogy az egy szar, ad helyette mást... ki is kevertek vmit, ami szintén nem használt, majd felírt vmi gombaölő tablettát, gondolom igen durva bogyó lehetett, szedhettem is mellé mindenféle probiotikumot, úgy szétbombázta a beleimet...

Mivel így sem javultam, elmentem magándokihoz, aki közölte, hogy semmi bajom, csak bőrirritáció lépett fel, amit egy másik tusfürdő okozhatott, és a semmi kezeléssel meg is javultam 3 nap alatt...


Szal a mammer leszarozta, meg minden, helyette minden szart megvetetett velem csomó pénzért, és csak rontott vele az egészségemen, szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem biztos hogy szar :D

2012. febr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a sok tudálékos okoskodó ember! meg persze a politika: némelyik terméknek a legjobb reklám az ellenreklám!
2012. júl. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!