Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tavaly húsvétkor begyulladt...

Tavaly húsvétkor begyulladt mindkét fülem egy megfázás alatt. A bal kidugult, a jobb még mindig úgy van. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval mindkét fülem be volt dugulva. A balról lement, a jobbon megmaradt. Fül, orr gégésznél is voltam, 2 adag antibiotikumot beszedtem, helyrejöttem, de a fülem még mindig ugyanúgy volt. Azt mondta orrsövényferdülésem van és csak akkor jövök helyre ha megoperáltatom. Eddig nem volt bajom ilyesmivel, csak most jött elő?? Próbáltam orromat befogni és ásítani, nyelni, vagy nyomni a levegőt a fülem felé,hogy pattanjon ,nem segített. Most hogy hidegebb van, kicsit lejjebb húzódott,de reggelenként ugyanúgy "belül" hallom magam. Maradt valami a középfülben? Hogy távozhat onnan a maradvány? Mit tegyek? Nagyon idegesítő. Valakivel történt hasonló? :(

2012. febr. 8. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy jó ideig, mintha víz alatt beszéltem volna, vagy egy fazékba, nagyon rossz volt, azután egyszercsak elmúlt. Persze nem árt elmenned újra a fülészetre, lehet, hogy csak ki kell mosatni.

Orrcseppet próbálj használni az orrodba.

2012. febr. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Voltam 3x is abban az időszakban,ahogy írtam. Nem fülsár okozta dugulás volt. Bár jó lenne visszamenni megint, hátha valami mást is tudna mondani... Használtam az orrcseppet, mivel allergiás is vagyok - felírta.
2012. febr. 9. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!