Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok mindig éhes?

Miért vagyok mindig éhes?

Figyelt kérdés

Ma megettem reggelire 3 májkrémes zsemlét egy bögre teával, ebédre meg cukorborsó főzeléket 2 zsemlével. Ittam ásványvizet meg este ittam teát,de úgy érzem hogy egy fél elefántot megtudnék enni olyan éhes vagyok!! Miért van ez?

Nem eszem eleget vagy tartalmasat? Ma egyáltalán nem voltam éhes,az éhség mindig az esti órákban jön rám...:S

Válaszokat előre is köszi!


2012. febr. 8. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
már bocs, de ha csak annyit ennék mint te, én már éhen döglöttem volna.
2012. febr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ha többet eszek akkor is azt érzem, hogy éhen halok....
2012. febr. 9. 06:21
 3/3 anonim ***** válasza:
ha éhes vagy még este, azt nem csak az befolyásolja, hogy mennyit ettél, hanem az is, hogy mit. lehet, hogy valamilyen tápanyagból hiánya van a szervezetednek, és az után sóvárog esténként. egy diabetikus tudna neked olyan ételsort összeállítani, ami megfelelő arányban tartalmazza a szükséges tápanyagokat. de te is megtudod magadnak csinálni, vannak olyan oldalak, amik ezzel foglalkoznak. eszel elég fehérjét?
2012. febr. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!