Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez lehet agyrázkódás?

Ez lehet agyrázkódás?

Figyelt kérdés

Tegnap hatalmasat estem a járdán. Megcsúsztam és dobtam egy akkora hasast, mint még soha. Nem vertem be a fejem.

Tegnap óra kicsit furán érzem magam. Sajog a fejem, hányingerem van és fáj az egész karom, de annyira, hogy alig bírom megemelni.


2012. febr. 9. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:
orvos?
2012. febr. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenképp menj orvoshoz. Egyébként lehet agyrázkódás egy nagyon enyhe, mivel hirtelen estél meg minden. A karodon maximum zúzódás lehet. Mindenképp menjél orvoshoz mert kitudja milyen problémád van, főleg ha szédülsz is.
2012. febr. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz! Nekem az aluszékonyság is társult mellé, bent is tartottak egy pár napot.
2012. febr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A karfájás okát gondolom nem kell magyarázni.

Lehet egy enyhe agyrázkódás, én is azt tanácsolom, hogy menj orvoshoz.

Fejfájás, hányinger, szédülés, látási problémák ilyesmik a tünetek.

Legjobb lenne ha még ma elintéznéd, mert ilyenkor azt szokták tanácsolni, hogy ne aludj. Bár te ezen már nyilván túl vagy és valószínűleg enyhe is a dolog, de azért jobb lenne mielőbb elintézni.

2012. febr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!