Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, vagy...

Szerintetek normális, vagy valami baj lehet?

Figyelt kérdés

Néhány napja észre vettem, hogy a jobb combom jóval vastagabb, mint a bal. Már korábban is feltűnt, de most a formája is másabb lett. Mintha a combom közepén lenne egy behorpadás.

Lehet, hogy ennyivel "izmosabb"? Sokat kell lépcsőznöm, meg mennem, de ha ettől van, akkor miért nem hat ki mindkét combomra?

Nem fáj, nem érzek semmi különöset, csak felmerült bennem, hogy mi van, ha ez probléma? Dokihoz max jövő héten jutnék el, de attól tartok, hülyének néz, ha emiatt felkeresem. :(


2012. febr. 9. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem néz hülyén ki ha jó orvoshoz mész 90százaléka nem fog semit csinálni kb
2012. febr. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Az ember asszimetrikus. Még ha szabad szemmel ez nem is látszik, akkor is így van. Pl: majdnem mindenkinek erősebb az egyik lába. Lehet egy egész szám különbség is. Cipőboltos ismerős mesélte, hogy többször volt olyan kérdés, hogy nem lehet-e cserélni. Nekem például az egyik mellem nagyobb. Párom pár napja vette észre ( 45 éves férfi), hogy az egyik füle fél centivel lentebb van mint a másik. (Ezen azóta is röhögök, hisz 17 éves kora óta tükörben borotválkozik, azóta csak feltűnhetett volna eddig is.)


De viccet félre téve, a doki nem fog kiröhögni. Pár éve történt, hogy konditeremben voltam, az "edzőm" fenn felejtett a taposógépen. A telefon a füléhez volt ragadva, és integetett, hogy ne szálljak le. Betartottam az utasítását, másnap csak kínok közepette tudtam lábra állni, 3. napon mentünk az orvosi ügyeletre. Az egyik vádlim másfél centivel volt vastagabb, mint a másik. A doki trombózis gyanúval azonnal átküldött a kórházba, ahol kiderült, hogy a megerőltetéstől mikrószálas izomszakadásom van. Nézesd meg, jobb biztosra menni.

2012. febr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Lehet, tényleg elmegyek dokihoz. Ártani nem fog.

2012. febr. 9. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!