Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az Enbrel injekciót Szolnokon...

Az Enbrel injekciót Szolnokon hol lehet kiváltani?

Figyelt kérdés
Törökszentmiklóson lakok, de ma akartam beadni a vény-t, és azt mondták nem tudják megrendelni. Azt is mondták még, hogy Szolnokon a hetényi gyógyszertárában ki lehet hogy ki lehet váltani. Am ha valaki nem tudja, ez az injekció egy gerincbetegségre van. "Bektelef" kór. Nem tudom hogy írják, ezért írom így.

2012. febr. 9. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Bechterew ról lehet szó
2012. febr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen arról :)
2012. febr. 9. 15:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Bechterew-kór és az injekció neked 300 Ft-ba kerül, de a patikának 50-280 EZER forintba, a hatáserősségtől függően. Akkor sem tudják megrendelni, ha előre fizetsz és otthagyod a receptet? Ez mondjuk elég szomorú, ha így van, de a vidéki patikák anyagi helyzetét nem ismerem. Mivel ritka és drága gyógyszer (mármint a patikának, a beteg természetesen csak dobozdíjat fizet), így valószínű, hogy mindenhol várnod kell rá és ott kell hagynod a receptet/előre ki kell fizetned. Ilyenkor általában másnapra, esetleg két nap múlva mehetsz a gyógyszerért. Javaslom, hogy hívd fel a szolnoki gyógyszertárakat, kezdd az ajánlott hetényivel, illetve ahhoz a kórházhoz/szakrendeléshez közel, ahonnan a receptet kaptad, talán-talán tartják készletben is.
2012. febr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál. Eddig mindig úgy csináltuk, ahogy te is kérdezted. Otthagytuk a receptet, és másnap mentünk érte, de most azt mondták hogy kivették nekik a rendszerükből, így nem tudják megrendelni.
2012. febr. 9. 15:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Hm, sajnálom, de akkor nem fogok tudni többet segíteni :/ 1 éve nem patikában dolgozok, úgyhogy ha esetleg valami "újdonság" történt vele, azt itthonról nem biztos,hogy látom - remélem, csak az a helyzet, hogy a törökszentmiklósi patika eladósodott és így nem rendelheti meg a szükséges gyógyszereket a nagykertől. Ilyen esetben akkor a szolnoki gyógyszertárakat próbáld végighívni telefonon, illetve ha nem jársz sikerrel, akkor a kezelőorvost (a telefonszáma a recept fejlécén van).
2012. febr. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Neten utánanéztem a Patikáknak, és találtam a Korona Patikában a Dózs György úton. Csakhogy ők rendelnek-e, azt em tudom. Köszi a segítséget :)
2012. febr. 9. 16:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!