Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valahogy meg lehet oldani ezt...

Valahogy meg lehet oldani ezt a problémát?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogyan lehetne csökkenteni az alvásigényemet, vagy nincs-e valami olyan dolog amitõl nem fáradok el annyira. Sokat kell tanulni, emellett hétvégente zenélek, állandóan más idõpontokban alszom.
2012. febr. 10. 00:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem akarok okoskodni, de ha teheted, akkor 22h-tól reggel 6 ig aludjál. Ez lenne a minimum, mert az idegrendszer és belső szerveink ilyenkor regenerálódnak. (ha már éjszaka felébredünk, akkor a regenerációs folyamat is félbe szakad.) Ha kevés energiát érzel magadban, akkor szedjél vmit, ami esetleg növelheti azt.Én most szedek, mert én bár nem zenélek, de a kisgyerekem nem alussza át az éjszakát, így én is nulla vagyok, gyakorlatilag 2 éve.Most kicsit jobb, de nem biztos, hogy a bogyónak köszönhetően! Ha érdekel, leírom, mit szedek.
2012. febr. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!