Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a hajammal,...

Mit csináljak a hajammal, hogy ne zsírosodjon ilyen hamar?

Figyelt kérdés
Jó ideig egy sütödében dolgoztam, és sajnos kénytelen voltam 2 naponta megmosni a hajam, mert iszonyat sült hús szagot árasztott. Viszont már nem dolgozom ott. A hajam hozzászokott a gyakori mosáshoz és 2 nap után már eszméletlen zsíros lesz. Pedig régen gyönyörű, dús, egészséges hajam volt. Most meg valami fakó, sehogy kinéző borzadály. Ezért kénytelen vagyok 2 naponta mosni. Kérlek tanácsoljatok valamit, hogy ritkábban kelljen mosni, és visszanyerje a régi fényességét. Köszi előre is!
2012. febr. 10. 12:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne mosd 2 naponta. Egy ideig el kell viselned hogy hamar zsíros lesz de akkor fogd össze vagy valami, meg lehet oldani. minél sűrűbben mosod annál zsírosabb lesz mert lemosod a védőrétegét és elkezdi termelni töménytelen mennyiségben. Ha hozzászokik hogy egy ideig rajta van akkor nem fog úgy zsírosodni, de azt ki kell bírni egy kis ideig.
2012. febr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm. Bár elég patkány fejem van, ha összekötöm, de valahogy feltűzöm akkor.
2012. febr. 10. 12:27
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
fel is tudod elől csatolni, esetleg hajráfot tenni bele. amúgy ne nagyon piszkáld, mert azzal is zsírosodik. zsíros hajra való sampont meg ne használj, mert elején lehet hogy hat, de elvonja a védőréteget egy idő után meg még zsírosabb lesz. ha pedig balzsamozod, akkor a hajad tövére ne kenj, csak a végére, és így se lesz zsíros. a fényességéről pedig annyit, hogy szerintem ha elmennél fodrászhoz a végéből vágatni egy kicsit, akkor máris egészségesebb lesz, és használhatsz utána pakolásokat rá. :)
2012. febr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hát muszály elviselni egy ideig, a "patkány fejet" meg lehet csak te látod úgy :)
2012. febr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Egy mester fodrász azt nyilatkozta, hogy nem baj, ha naponta mossuk a hajunkat. En egy héten 4-szer mosom, mert nekem is összeáll.

pl. a tojásfehérje pakolás állitólag nagyon jó a zsiros hajnak.

2012. febr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Ha naponta mosnám, szerintem már haj nem lenne a fejemen. Fodrászhoz majd csak jövő hónapban tudok menni. Addig maradok a patkány fejnél. :)
2012. febr. 10. 12:41
 7/13 A kérdező kommentje:
De azt a tojásos pakolást kipróbálom. Köszi! :)
2012. febr. 10. 12:42
 8/13 anonim ***** válasza:
Szar mesterfodrászod van.
2012. febr. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem azt írta, hogy az ő mesterfodrásza. Hanem azt, hogy egy mesterfodrász ezt nyilatkozta. Sehol nem említette, hogy ezt az ő fodrásza mondta.
2012. febr. 10. 13:07
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen nem az én mesterfodrászom, hanem a Duna TV-én a Hajas László nyilatkozta ezt. Ha õ "szar" nem kell megfogadni a tanácsát!
2012. febr. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!