Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez nagy baj lehet? Kicsit...

Ez nagy baj lehet? Kicsit hipochonder vagyok.

Figyelt kérdés
Van az alkaromon egy nagyon halvány, alig látható folt, amiről nem tudom eldönteni, hogy barna-e vagy véraláfutásszínű zöld. Nagyon érzékeny, de olyan brutális fájdalmat nem okoz. Nem emlékszem, hogy beütöttem volna, bár én olyan vagyok, hogy az ilyeneket könnyen elfelejtem, figyelmetlen. Farsangon használtam a jelmezemhez fehér arcfestéket és szemhéjpúdert, kicsi átment a kezemre is. Lehet ez allergiás reakció? Messze lakok az orvostól és nemrég voltam kórházban, nem szeretnék újra visszakerülni orvoshoz és anya se akarna vinni, úgy véli, mindent felfújok. 12 éves lány vagyok egyébként és nagyon félek, hogy ez valami komoly betegség jele. Kérem, nyugtassatok meg!
2012. febr. 10. 23:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, semmi komoly.

Ne ijedezz, csak simán beütötted, és észre sem vetted, majd elmúlik.

12 évesen honnan tudsz ilyen szavakat, hogy hipchonder?

2012. febr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én még leírni sem tudom.. XD
2012. febr. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kiskorom óta érdekelnek az ilyen tudományos dolgok, onnan tudom. Nem emlékszem a beütésre és nem is tudom, hol lehetett... Remélem, neked van igazad.
2012. febr. 10. 23:17
 4/9 anonim ***** válasza:

Én már sokkal fiatalabban is ismertem e szót, nem is mentem orvosi egyetemre :P

A dolog így nem hangzik komolynak. Ha jól értem, nem fáj, és alig látszik. Szerintem várj még egy-két napot, meglátod, hogy elmúlik-e, vagy mi történik. Ha nem múlik el, esetleg megmutathatod egy orvosnak, csak hogy megnyugtasson egy szakértő is.

2012. febr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Fájni fáj, de csak ha behajlítom a karom vagy hozzányúlok, a ruha érintése nem okoz gondot. Nem olyan nagy fájdalom, legalábbis nekem egészen tűrhető, mert magas a fájdalom faktorom. Látásra viszont egész ártalmatlan.
2012. febr. 10. 23:24
 6/9 A kérdező kommentje:
Én a bőrráktól félek.
2012. febr. 10. 23:25
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez egy marhaság. Mutasd meg anyukádnak, hogy adjon rá egy puszit. Garantáltan elmúlik.
2012. febr. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nyugi, biztos, hogy nincs bőrrákod. Az túlzott napozástól meg erős fizikai hatástól alakulhat ki max, általában anyajegyből... csak úgy magától nem lesz ott egyszerre.

Amúgy hány napja van már ott? Változott valamit ez idő alatt?

2012. febr. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tegnap vettem észre és annyit változott, hogy már sokkal kevésbé fáj.
2012. febr. 11. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!