Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Jár az valamilyen következménn...

Jár az valamilyen következménnyel, ha már nagyon kell kakilnom, de visszatartom pár napig?

Figyelt kérdés
2009. jún. 2. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Bélcsavarodást kaphatsz tőlem sztem. :( Ezzel ne játszál, veszélyes lehet. Ha lehet ne tartsd vissza, inkább jöjjön aminek jönnie kell! :))
2009. jún. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
xD pár nap az még nem gond...de hetekig nem kéne mert az lesz a vége h beöntést kapsz. Az meg nem kellemes. Tapasztalatból beszélek. Régebben székrekedéses voltam és előfordult h 2-3 hétig nem mentem "kakilni". Muszáj volt közbeavatkozni. Hát mitnemondjak a művelet napján vagy 10 percenként jártam a klotyóra. Szval csatlakozom az előttemszólóhoz. ne játsz vele...
2009. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

A székelést nem lehet visszatartani napokig egészen biztosan. Szerintem te inkább a székrekedésről vagy arra játszásáról beszélsz... Nagyon nem jó. A székrekedés vastagbélrákhoz is vezethet! Ezen kívül a toxin felhalmozódik a szervezetben és komoly szervi problémáid lesznek!


Tehát egyél rostban gazdag ételeket, igyál sok folyadékot és a testmozgás sem árt!

2009. jún. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadónak: Köszönöm, hogy segíteni próbáltál, viszont nekem tényleg sikerül visszatartani napokig.
2009. jún. 3. 17:28
 5/10 anonim ***** válasza:
11%
Lehet, hogy vissza tudod tartani, de minek????? BÉlcsavarodás, rossz közérzet, meg visszaszívódik a szervezetbe az aminek nem kéne..tehát ne tartsd vissza
2009. jún. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
11%
Igen! végzetes agylágyulást okoz
2009. jún. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is próbáltam már visszatartani, de csak pár óráig sikerült. Akkor se kaksiztam be, csak muszáj volt elmennem wc-re, nem bírtam tovább. Illetve ha nem vagyok itthon akkor egész nap vissza tudom tartani. Furcsa módon, ha itthon vagyok, mindig sokkal jobban kell kaksilnom.

Ha idegen helyen vagyok és érzem, hogy kell, visszatartom és pár perc múlva meg is szűnik az inger. Utána órákig nem is érzem megint.

Beöntést én is kaptam már, de én kifejezetten szeretem. NEm azért mert székrekedésem lenne, hanem méregtelenítési célzattal rendszeresen adok magamnak. Szeretem ahogy bemegy a víz és feszíti a hasamat. Utána meg ahogy ráülök a wc-re és megkönnyebbülök. De az hülyeség, hogy az embernek egész nap 10 percenként kéne wc-re járnia tőle. Ez nem olyan mint a hasmenés. Fél-egy órát rá kell szánni, hogy a wc-n ülsz. Nem kell felpattogni, türelmesen ki kell várni. Ez alatt az idő alatt minden kijön, aminek ki kell jönnie.

2010. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én anyagokat szállítok egyik városból, másikba, egész nap utazom. 10-ből 9x alkalmatlan helyen jön rám, mondjuk vezetés közben, nem állok meg rögtön, ha tudom, akkor általában visszatartom hazáig (estig). Ez sokszor 8-9 órát is jelent, ameddig "cipelem." Csak, ha nagyon nem bírom, akkor szoktam kiengedni vmilyen erdős, félreeső helyen, de akkor is egy 3-4 óra kínlódás után. Attól eltekintve, hogy nem túl kellemes érzés órákon át szorongatni, főleg, ha már nagyon ki akar jönni,nem volt még belőle semmi bajom.
2013. jún. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Néha én is autóban ülök napi 9-10 órát ha olyan munka van. Ha érzem hogy kell, egy félreeső erdős részen megállok, besétálok kicsit az erdőbe és elintézem. Sokkal jobban szeretem így csinálni, mint valami koszos, büdös autópálya pihenőnél. Órákig tartogatni soha nem szoktam, pláne nem direkt "hazacipelni".

Gyerekkoromban voltam szorulásos, de szerencsére kinőttem belőle. Akkoriban párszor kaptam beöntést is. Azért nem olyan borzasztó az, ki lehet bírni.

2017. dec. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy csinálod?! :O Én sokszor 10 percig alig bírom visszatartani, nemhogy napokig!
2021. júl. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!