Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni gyorsan, ha...

Mit lehet tenni gyorsan, ha megfáztam, de még csak ma kezdődött el a betegség?

Figyelt kérdés

Egész nap rossz a hangulatom, meg most már fázok is, és holnap lesz a szülinapom.

Mit lehet tenni? Pl. forró tea mézzel mennyire hatásos?


2012. febr. 11. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
ne forró hanem meleg tea, de amúgy az teljesen tökéletes, plusz tartsd magad melegben és ha elkezdene folyni az orrod akkor egyből fújd.
2012. febr. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy jó meleg fürdő, aztán zsuppsz az ágyba. Sok folyadék, nagy adag c vitamin. A legjobb egy forró ital (pl. Neocitran - nálam az csodákra képes, de persze ez egyéntől függő. Ha nincs ilyen forró ital, akkor 1-2 Kalmopyrin, ezzel jól kiizzadni az ágyikóban.


Milyen gyógyszer van otthon?

Jobbulást és boldog szülinapot!

2012. febr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, amúgy nem sok gyógyszer van most itthon, azért kérdeztem.
2012. febr. 11. 16:32
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezt nem hiszem el :D


Itt, a nappaliban kb. 3-4 fokkal volt kevesebb, mint amilyen szokott lenni, mert nem vettem észre, hogy a kazán aljában volt egy nagy papírcsomó, és a tűz azért nem kapott oxigént. (Tudom hogy hülye vagyok)


De attól még fáradt vagyok... :( megyek aludni

2012. febr. 11. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!